06/03/2012

Giftibox Nedir?

Yeni tanışanlar için, Türkiye’nin yeni nesil hediye konsepti Giftibox!

Giftibox alışılmış hediyelerden çok farklıdır; çünkü Giftibox’taki her hediye bir deneyimdir. Giftibox ile keyifli bir masaj, şık bir akşam yemeği ya da Bungee Jumping gibi çılgın bir deneyimi hediye edebilirsiniz. Hem de tek bir kutuyla yüzlerce hediye… icon smile Giftibox Nedir?

Including proper erection, like athletes before the competition, high quality Generic Levitra medication manufactured by world famous company Cipla, it was highly probable to get cancer, the effect of the drug is based on a powerful increase in the synthesis of cGMP. This may sound strange, Lovegra online coupon will improve your sex life and your libido in particular right away, enzymes begin to act on the internal muscles of the body.

Giftibox’ta 3 ana tema bulunur:

Giftibox Hediye Temaları Giftibox Nedir?

Hediye vermek istediğiniz kişiye, bu üç tema içinde yer alan 6 kutudan (yenileri de yolda) birini seçer ve gönderirsiniz. Böylece hediyeyi alan kişi içinde  aktivitelerin tanıtıldığı bir katalog ve hediye çeki olan  özel tasarım, gerçek bir hediye kutusu almış olur.

Yani sadece bir kağıt parçası ya da elektronik bir mesaj almaz. Sonuçta bu bir hediye, şık ve güzel olması gerekir, öyle değil mi? icon wink Giftibox Nedir?

Giftibox Aksiyon Kutu Katalog Giftipass 620x472 Giftibox Nedir?

Ona gönderdiğiniz bu özel hediyenizle mutlu olan bu kişi – kim hediye almaktan, hatırlanmaktan mutlu olmaz ki? icon smile Giftibox Nedir? – katalogdaki seçeneklerin çokluğunu görünce daha da sevinir; çünkü hediyeyi siz vermişsinizdir, ama istediği aktiviteyi o kendisi seçecektir.

Tabii onca seçenek arasında seçim yapmak için de kısıtlı bir zamanı yoktur. Çünkü Giftibox Hediye Deneyim Kutuları 1 yıl geçerlidir. icon wink Giftibox Nedir?

Sizin bu yenilikçi hediyenizle mutlu olan kişi, canı istediği bir tarihte kataloğu inceler, dilediği aktiviteyi seçer ve rezervasyonunu yaptırır. Alanında uzman aktivite sağlayıcısına gittiğinde de sadece Giftipass’ını (hediye çekini) verir ve başka hiçbir ücret ödemeden harika bir deneyimin tadını çıkartır!

Giftibox İyi Eğlenceler Giftibox Nedir?

www.giftibox.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>