28/03/2012

Koç Burcuna Hediye

Koç burcunda birine hediye mi arıyorsunuz? O halde bu yazımız tam size göre! icon smile Koç Burcuna Hediye

Koç burcu Zodyak’taki ilk burçtur. Bu özellikleri onların her alanda öncü olmalarını getirir. Öncü ve yaratıcıdırlar; yeni fikirlerin, yeni projelerin insanlarıdırlar. Girişimcilik konusunda onların üstüne kimse yoktur. Yeni yollar açmak, yeni yöntemler keşfetmek, koç burcunun özellikleri arasındadır.

Koç Burcu Kadını İçin Hediye Önerileri

Koç burcu insan vücudunda kafayı yönetir. Koç kadınına saçları için hoş aksesuarlar alabilirsiniz. Bir güzellik salonundan makyaj veya yüz bakımı yaptırması için hediye çeki verebilirsiniz. Makyaj ve cilt bakım  ürünlerine bayılacaktır. Dolayısıyla bir Giftibox Bakım Hediye Kutusu onun bu özelliği için iyi bir tercih olacaktır.

İlgi çekmeye bayılan Koç kadınına kalabalık bir sürpriz parti düzenleyebilirsiniz. Baharatlı yiyecekleri sevdiği için bol baharatlı sos ve cipsler hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle Meksika Mutfağı’na ait restoranlar içeren bir Çifte Lezzet Hediye Kutusu da hoş bir tercih olacaktır.

Koç Burcu Erkeği İçin Hediye Önerileri

Koç erkeği cesur, dayanıklı ve öncü bir ateş burcudur. Rekabetli sporlardan hoşlanır. Aynı zamanda Koç savaşçıların burcu olduğu için ona bir Giftibox Adrenalin hediye kutusu alırsanız, kendi gücünü deneme imkanı olacak ve çok zevk alacaktır. icon wink Koç Burcuna Hediye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>